160*600 sol
Sitenin sağ 160 600
 

Çilem Çevik Güzellik Merkezi

Samsun'un Atakum İlçesinde hizmet veren Çilem Çevik Güzellik Merkezi, hem kadınlara hem de erkeklere güzel ve bakımlı olma imkanı sunuyor. 3 katlı olan ve her katında ayrı bir uygulamanın, alanında başarılı güzellik uzmanları tarafından gerçekleştirildiği Çilem Çevik Güzellik Merkezi, kendine bakmayı seven, güzel ve bakımlı olmayı tercih edenlerin öncelikli tercihlerinden birisi olarak hizmet veriyor. Güzellik merkezinde, Lazer epilasyon, G5 selülit masajı, bölgesel incelme, kalıcı makyaj, protez tırnak, kirpik lifting, ipek kirpik, cilt bakımı ve saç - kaş vitamini hizmetleri sunuluyor. İnstagram: https://www.instagram.com/cilem_cevik_guzellik_merkezii/  

Çilem Çevik Güzellik Merkezi

Çilem Çevik Güzellik Merkezi
Ad Soyad
Çilem Çevik
İl/İlçe
Samsun/Atakum
Adresi
Denizevleri Mahallesi, 218. Sokak, No:32/A
Telefon
0541 607 87 88
Cep Telefon
0541 607 87 88
Faks
Web Sitesi
E-Posta
Yayın Tarihi
18.07.2023 13:12

Samsun'un Atakum İlçesinde hizmet veren Çilem Çevik Güzellik Merkezi, hem kadınlara hem de erkeklere güzel ve bakımlı olma imkanı sunuyor. 3 katlı olan ve her katında ayrı bir uygulamanın, alanında başarılı güzellik uzmanları tarafından gerçekleştirildiği Çilem Çevik Güzellik Merkezi, kendine bakmayı seven, güzel ve bakımlı olmayı tercih edenlerin öncelikli tercihlerinden birisi olarak hizmet veriyor. Güzellik merkezinde, Lazer epilasyon, G5 selülit masajı, bölgesel incelme, kalıcı makyaj, protez tırnak, kirpik lifting, ipek kirpik, cilt bakımı ve saç - kaş vitamini hizmetleri sunuluyor.

İnstagram:
https://www.instagram.com/cilem_cevik_guzellik_merkezii/
 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.